Kompanija LUPOSAN buvo įkurta daugiau kaip prieš 50 metų


Kompanija Markus-Mühle & Luposan valdoma vokiečių šeimos. Čia dirba daugiau kaip 50 darbuotojų. Gamykla įsikūrė Langenhahn miestelyje, Westerwald rajone (Vokietijoje). Jos įkūrėjas, Josef Olberts, siekė patenkinti gyvūnų poreikius, suprasdamas natūralios ir sveikos mitybos svarbą.

Markus-Mühle buvo pirmoji kompanija, naudojanti savo gamyboje hidroenergetiką, taip užkertanti kelią taršai - 800 tonų anglies dioksido patekimui į atmosferą per metus. Kompanijai suteiktas BIO – vokiškas Europos sertifikatas.

Markus-Mühle & Luposan nuolat tobulina gamybos procesus, diegiant naujas technologijas bei inovacijas, gerina produkcijos kokybę ir laikosi pažangių sveikos naminių gyvūnų mitybos įpročių. Principas: „iš lūpų į lūpas“, dalijantis įspūdžiais su klientais ir pažįstamais.

Šiandien Markus-Mühle & Luposan produkcija platinama daugiau kaip 11 Europos šalyse.

Kompanijos Markus-Mühle & Luposan darbuotojų apmokymai yra vieną iš geriausių investicijų į savo ateitį. Kompanija aukštai vertina savo darbuotojus. Tai gyvūnus mėgstantys žmonės, dirbantis profesionaliai ir su džiaugsmu. Vienas iš reikalavimų darbuotojams – meilė gyvūnams ir naminio augintinio turėjimas (šuns, katės, kitų naminių gyvūnų).