Darbo grafikas:

Darbo dienom: 8:00 - 19:00

Savaitgali: 10:00-16:00

užsakymai internetu priimami 24/7

0
Mano užsakymas
Pageidavimai
Pridėkite į pageidavimų sąrašą

LUPO OMEGA 369 Premium tai unikalus papildas iš kanapių alėjaus, jūro žuvies ir raktažolės. Papildas pasižymi dideliu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių kiekiu. Omega-3 riebalų rūgščių santykis su omega-6 riebalų rūgštimis yra optimalus (1: 3). Jūros žuvų taukai padaro šį papildą unikalių, nes tiekia EPA ir DHA svarbias omega-3 riebalų rūgštis.

Tinkamas omega riebiųjų rūgščių santykis padėda širdies darbui taip pat stiprina imuninę sistemą. Pastaba: kanapių aliejus yra natūralus augalinis aliejus, išgaunamas iš kanapių augalų sėklų. Tačiau jame nėra jokių svaiginančių medžiagų. Organizmui reikia omega-3 riebalų rūgščių, smegenų metabolizmui ir nervų ląstelių apsaugai. Jų sudėtyje esančios EPA ir DHA riebiosios rūgštys yra ląstelių membranų komponentai ir palaiko jų elastingumą. Omega-6 riebiosios rūgštys reikalingas žaizdų gijimui, augimo palaikymui,bei ląstelių membranos lankstumo didinimui . Omega-6 GLA (gama-linoleno rūgštis) yra svarbi palaikant sveiką odą, nes GLA stiprina imuninę sistemą ir kovoja su uždegiminėmis odos ligomis. Omega-9 riebiosios rūgštys teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemai. Laikymas: prašome laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Pagrindinės maistinės savybės

Bendras omega-3 riebalų rūgščių kiekis yra 18,20%, bendras omega-6 riebalų rūgščių kiekis yra 46,30%, gama-linoleno rūgšties - 3,00%.

Sudėtis:

Žali baltymai 0,00%, žali riebalai 99,00%, žalia ląsteliena 0,00%, žali pelenai 0,00%

Ingridientai:

Kanapių aliejus, žuvų taukai, vakarinių raktažolių aliejus

Maitinimo rekomendacijos (kasdien):

Rekomenduojamas kursas iki 2 mėnesių.

Prieš pradedant ar pratęsiant kursą, rekomenduojama pasitarti su veterinaru.

Maži šunys iki 10 kg 2 ml
Šunys nuo 10 kg iki 30 kg 3 - 5 ml
Šunys nuo 30 kg 5 - 10 ml
Katinai 1-2 ml

 

Omega-3 ir omega-6 - polinesočiųjų riebiųjų rūgštys rekomenduojama naudoti širdies ir kraujagyslių bei nervų sistemos ligoms gydyti, nutukimo profilaktikai ir gydymui. LUPO Omega 369 Premium gausu antioksidantų, fitosterolių, riebaluose tirpių vitaminų ir mineralų.

Kanapių alieju organizmas įsisavina pilnai.

LUPO Omega 369 Premium aliejus šunims yra 100 % natūralus maisto papildas, palaikantis odos funkcijas esant dermatozėms ir dideliam kailių slinkimui. Kanapių aliejaus ir jūros žuvų mišinys bei raktažolių aliejaus, pasižymi dideliu nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių kiekiu. Jūros žuvų riebalai puikiai optimizuoja mišinį, nes tiekia svarbias omega-3 riebalų rūgštis EPA ir DHA. Gama-linoleno rūgštis (dar vadinama GLA, omega-6 triguba nesočioji riebalų rūgštis), esanti šunų odos ląstelėse, turi didelę įtaką sveikai odai, blizgančiam kailiui ir šuns imuninei sistemai. Optimalus Omega-3 riebalų rūgščių santykis prie omega-6 riebalų rūgščių yra 1: 3. Teisingas omega riebiųjų rūgščių santykis ir kiekis yra labai svarbus nes padėda pagerinti širdies veiklą ir sustiprinti imuninę sistemą. Omega-3 riebalų rūgštys apsaugo nervų ląsteles. Sudėtyje esančios EPA ir DHA riebalų rūgštys yra ląstelių membranų komponentai ir užtikrina, kad jos išliktų elastingos. Omega-6 riebiosios rūgštys yra svarbios gydant žaizdas ir palaikant šunų augimą. Omega-9 riebalų rūgštys palaiko šuns širdies ir kraujagyslių sistemą.

DHA omega-3 riebalų rūgštys padeda palaikyti normalią smegenų veiklą ir regėjimą.

DHA kartu su EPA padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

Заказ прислали быстро.Пользоваться удобно.
Naujas atsiliepimas arba komentaras
Įvertinti prekę
Išsiusti

LUPO OMEGA 369 Premium papildas skirtas odai, kailiui ir imuninei sistemai. - 250 ml

Turime sandėlyje
Artikulas: 62111
Savybės
Gamintojo šalis Vokietija
  • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur užsakymo vertės
  • Pristatymas per kurjerių tarnybas
  • Atsiėmimas iš sandėlio
  • Pristatymas per LPexpress, Omniva

Daugiau apie pristatymą

  • Elektroninės bankininkystės sistemoje
  • Bankinis pavedimas
  • Paypal Sistema
Į viršų